Başkent Sistem kurulduğu günden bu yana sektöründeki teknolojik gelişmeleri takip edip “minimum maliyet maksimum fayda” anlayışı ile bilgi birikimlerini yaptığı projelere entegre etmektedir. Fiyat aralıkları ve hizmet kalitesi yönünden belirli standartlar getirilmemiş bilişim sektöründe; üstlenmiş olduğu projelerin büyüklüklerine bakmadan hepsine aynı özen ve “kusursuz hizmet prensibi” ile yaklaşmaktadır. Diğer hizmet sektörlerinden farklı olarak bilişim alanında faaliyet gösteren firmaların dikkat etmesi gereken en önemli konulardan biri de şüphesiz müşterisi ile empati kurabilmektir.

Başkent Sistem olarak şunun bilincindeyiz ki; müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini ne derece iyi anlar ve yaptığımız işlerde uygularsak o derece başarılı oluruz. Ürettiğimiz çalışmaların sonucunda müşterilerimiz kendi işlerini profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Bizimle birlikte çalışan firmaların kazancı ve ticari itibarı açısından işimizin sorumluluğu oldukça fazladır.

Üstlenmiş olduğumuz bu sorumluluk bizi her zaman sektörüne yön veren, “öncü, yaratıcı ve başarılı bilişim firması olma” yolunda teşvik etmektedir.

Misyonumuzbaşkent sistem olarak müşterilerimizin bilişim teknolojileri alanındaki tüm ihtiyaçlarına akılcı ve işlevsel çözümler üreterek potansiyel müşteri kitlelerine en etkili şekilde ulaşmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz; Sektörüne yön veren, öncü, yaratıcı ve başarılı bir Bilişim Şirketi olarak uluslararası projelerde söz sahibi olmaktır.

Beraber çalışmak dileklerimizle,

NEDEN BAŞKENT SİSTEM’İ TERCİH ETMELİSİNİZ? 

Aranıyoruz, arıyoruz, araştırıyoruz, projelendiriyoruz, mail gönderiyoruz, yazıyoruz, çiziyoruz, Alt Yapıyı Kuruyoruz, uyguluyoruz, sunum yapıyoruz, onay alıyoruz.

Memnun müşterilerimize bir yenisini daha ekliyoruz. İşlerimizde devamlılığı sağlıyoruz, güven veriyoruz, danışmanlık yapıyoruz, iş bitimlerinde müşterilerimiz ile ilişkimizi bitirmiyoruz her zaman destek veriyoruz.

Teknoloji adına aradığınız her hizmeti tek çatı altında toplayan bir bilişim firmasıyız.

Rekabeti seviyoruz. Küreselleşmeye karşı koymamız mümkün değil, yanında duruyoruz. Sınırlar ortadan kalktıkça internet sayesinde müşterileriniz Dünya’nın her yerinden olabilir, bunu biliyoruz. Ürünlerinizi pazarlamalısınız, hizmetlerinizi tanıtmalısınız. Ve tüm bunları şirketinizin hizmet bütçesi dâhilinde en iyi şekilde yapmalısınız. Bunu biliyoruz. Her zaman her projemizde maliyetlerimizi minimumda tutarak sizin için en faydalı çalışmayı gerçekleştirmek istiyoruz.

Sizin için daha neler yapabiliriz?

Tüm bunları görüşmek üzere…